• Novinka
Posteľ ZOJA DUB
Posteľ ZOJA DUB

Posteľ ZOJA DUB

Luxusná manželská posteľ vyrobená z kvalitného slovenského dubového dreva s elegantným rámom s voľným priestorom v rohoch postele pre bezproblémový pohyb v jej okolí.

Rozmer
Materiál rustik dub
Povrchová úprava olejovosk
Dostupnosť : na objednávku do 12 týždňov
1 260,00 €

Informujte ma, ak cena produktu klesne

 

Luxusná masívna posteľ ZOJA je vyrobená v originálnom dizajne z kvalitného slovenského dubového dreva. Manželská posteľ vo variante 160x200 cm a 180x200 cm upúta pozornosť milovníkov rustikálneho štýlu. Každá doska dubovej dvojlôžkovej postele je nenapodobiteľný unikát. Hrúbka dubového masívu je 40 mm. Naturálny povrch bez umelého lesku, jemnosť a odolnosť dodá drevenej posteli olejovosková povrchová úprava. Jedinečnú posteľ z masívu ZOJA ponúkame len v limitovanom počte.

Rustikálny interiérový dizajn predstavuje prirodzený, vkusný a elegantný dizajnový štýl zdôrazňujúci drsnú krásu a robustnú sofistikovanosť. Rustikálny štýl sa hodí takmer do každého interiéru, ktorý kladie dôraz na klasiku a túžbu po návrate ku koreňom. Do priestorov vnesie prirodzenú eleganciu s dotykom prírody a umožní cítiť sa v nich pohodlne a útulne. Rustikálny nábytok máva zvyčajne hrubú textúru dreva, malé aj veľké hrče (vrastené aj vypadavé), otvorené praskliny a každá jeho časť je nenapodobiteľná a originálna. Nádych starobilosti a histórie dodá rustikálnemu nábytku aj naša doplnková povrchová úprava KARTÁČOVANIE.

  • elegantný rám s voľným priestorom v rohoch postele pre bezproblémový pohyb v jej okolí
  • originálny tvar nôh je vhodný hlavne do kreatívnych interiérov
  • výškovo nastaviteľné nosné kovanie pre rôzne vysoké rošty a matrace
  • masívna posteľ je dodávaná bez roštov a bez matracov len v limitovanom počte
Šírka - vnútorný rozmer
160, 180 cm
Šírka - vonkajší rozmer
vnútorná šírka + 10 cm
Dĺžka - vnútorný rozmer
200 cm
Dĺžka - vonkajší rozmer
vnútorná dĺžka + 16 cm
Výška predného/zadného čela
45 cm / 90 cm
Výška bočnice od podlahy
45 cm
Materiál
rustik dub
Produkt pridaný k obľúbeným
Produkt pridaný na porovnanie.