• Novinka
Posteľ LEVITA

Posteľ LEVITA

Manželská posteľ LEVITA z brestového dreva vyniká jedinečným dizajnom a opticky levitujúcim efektom. Posteľ z masívu s hrúbkou 40 mm.

Rozmer
Povrchová úprava olejovosk
Dostupnosť : na objednávku do 8 týždňov
1 965,83 €

Informujte ma, ak cena produktu klesne

 

Originálna posteľ LEVITA z brestového dreva vyniká jedinečným dizajnom s výraznou kresbou štruktúry dreva. Naturálny povrch bez umelého lesku, jemnosť a odolnosť dodá drevenej posteli olejovosková povrchová úprava. Drevenú posteľ z masívu o hrúbke 40 mm ponúkame v rozmeroch 160x200 cm alebo 180x200 cm. Masívna posteľ je vhodná do dizajnových interiérov, vyniká atypickým spracovaním, v interiéroch pôsobí ako dominujúci centrálny prvok, preto je vhodná do väčších vnútorných priestorov. Dvojlôžková posteľ je kombinovateľná s masívnymi komodami z brestu. Kvôli unikátnosti brestového dreva ponúkame posteľ LEVITA len v limitovanom počte.

LEVITA je tzv. levitujúca posteľ, ktorá sa opticky vznáša nad podlahou. Posteľ má skryté nohy, ktoré bránia poraneniu pri obchádzaní postele zo všetkých strán.

Do tejto postele nie je možné použiť motorový rošt (tiahla na motorových roštoch zasahujú do priestoru pod posteľou).

 

  • výškovo nastaviteľné nosné kovanie pre rôzne vysoké rošty a matrace
  • povrchová úprava: olejovosk
  • doplnková povrchová úprava: KARTÁČOVANIE
    • Zákazníkmi veľmi žiadaná úprava povrchu dreva, ktorá dá nábytku nádych starobilosti a histórie. Proces spočíva v strojovom odstránení mäkkých vlákien dreva. Týmto vystúpia na povrch tvrdé vlákna s originálnym vzhľadom a štruktúrou. Pre horizontálne povrchy používame jemné kartáčovanie a pre vertikálne povrchy hrubé katráčovanie. Vlákna, ktoré na povrchu vystúpia, vytvoria trvácnejší, odolnejší a tvrdší povrch s neopakovateľným vzorom.
  • posteľ je dodávaná bez matracov → naša ponuka matracov
Šírka - vnútorný rozmer
160, 180 cm
Šírka - vonkajší rozmer
vnútorná šírka + 8 cm
Dĺžka - vnútorný rozmer
200 cm
Dĺžka - vonkajší rozmer
208 cm
Výška predného/zadného čela
45 cm / 95 cm
Výška bočnice od podlahy
cca 45 cm
Záruka na posteľ
10 rokov
Materiál
brest
Značka
Mrava

Odporúčame kombinovať s

Produkt pridaný k obľúbeným
Produkt pridaný na porovnanie.